Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

ІІІ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНИХ РЕТРО-КЛУБІВ

Міський будинок культури
площадь Независимости, 16 на карте Полтавы

тел.: (0532) 52-79-30, 52-14-91

04 травня 2019 року в дискотечно-виставковій залі Полтавського міського Будинку культури відбудеться комплекс заходів для учасників ретро-клубу ПМБК, представників ретро-клубів міста та Полтавського регіону, що сприятиме реалізації творчого потенціалу людей поважного віку. Ретро-клуб ПМБК проводить Третій в м. Полтава Відкритий конкурс-фестиваль танцювальних РЕТРО-клубів.

Фестиваль-конкурс має на меті створити атмосферу дружнього творчого спілкування, урізноманітнення форм корисного дозвілля людей поважного віку та залучення до кола учасників ретро-клубів поціновувачів танцювального мистецтва.
В конкурсній програмі, що розпочнеться о 10:00, заплановані виступи як сольних виконавців, так і танцювальних колективів міста, області та гостей з інших міст. Учасники, вікова категорія яких від 50 років, продемонструють свої творчі здобутки у п’яти номінаціях: бальна хореографія, естрадна хореографія, народна хореографія, історична хореографія народів світу та вільна танцювальна категорія. Заплановано участь колективів з Карлівки, Кобеляк, Харкова.

0 13.30 на всіх чекатиме незабутній показ колекції одягу в стилі модерн "Снился мне сад в подвенечном уборе" та "Весняний променад" від Ю.Матвєєва та факультету "Технологій та дизайну" ПНПУ ім.В.Г.Короленка.
14.00 Майстер-клас від фітнес центру "SPARTAK GYM"
14.30 Інфо-зустріч з кандидатом біологічних наук Яценко Л.І. на тему "Здорове харчування - здорове життя"

А о 15:00 на Гала – концерті гості дійства матимуть змогу побачити показові виступи переможців фестивалю-конкурсу, відпочити у святковій приємній атмосфері.

Поспішіть одержати істину насолоду від спілкування та заряду бадьорості, якщо вам трішки більше за… і не тільки.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: