Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Безкоштовний Великодній Етно-концерт 20-24 квітня

20 Кві 2019 — 24 Кві 2019
Час:
12:00
Місце:
Полтава, вулиця Соборності, 11
О 12:00 21 квітня у Полтаві на території "Твого простору", що на вулиці Соборності, 11, у Полтаві пройде концерт "Велика гаївка". Окрім концерту
на гостів чекають майстер-класи з писанкарства та дитячі забави. На сцені виступатиме "UAL BAND" – музична група зі студентів полтавського осередку Української академії лідерства. До великодніх свят музиканти підготували нову етно-програму у цікавому виконанні. Концерт триватиме з 12:00 по 16:00.
Раніше цей гурт з власною різдвяною програмою виступав у понад 50 локаціях не лише в Полтаві: студенти завітали до міського голови, голови Полтавської обласної державної адміністрації, а також в Києві до Посольства Бельгії Міністерства освіти та науки та навіть до Президента України.

На гостів чекатиме декілька локацій, на яких проводитимуть майстер-класи з писанкарства. Усі охочі зроблять свою власну писанку. А ще діти та дорослі зможуть погратися в активні забави.
Майстер-класи відбуватимуться також й в інші дні. З 20 по 24 квітня розмальовувати писанки ви зможете в: ТРЦ "Київ", ТРЦ "Конкорд", поблизу "Місцевої кав’ярні", на зупинці "Корпусний сад" та на багатьох інших локаціях.

Організатори проекту – студенти полтавського осередку Української академії лідерства.
Мета проекту – бажання залучити якомога більшу кількість людей до традиційних українських ремесел: писанкарства, співу та гаївок, традиційних великодніх танців і забав. Збереження передвеликодніх звичаїв, підвищення цікавості полтавців до національної культурної спадщини і її сучасного розвитку.

Контактні особи:
Христина Марчак: (095)866-29-83
Катерина Босяченко: (095)182-41-73
Довідка: Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: