Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Полтавців запрошують до участі в конкурсі “Всеукраїнський юнацький водний приз 2019”

Розпочався прийом робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2019» (ВЮВП) – національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize».

Україна з 2005 року є учасником Міжнародного молодіжного конкурсу «Стокгольмський юнацький водний приз». За цей час у ньому вже взяли участь понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни, повідомляють у Полтавській ОДА.

Основна мета конкурсу – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Участь у конкурсі можуть брати учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів – молодь від 15 до 20 років. До участі допускаються проекти, які вже брали або беруть участь в інших конкурсах. Робота може бути представлена одним автором або групою авторів до 3 осіб.

Фінал конкурсу відбудеться в Києві в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», 16 – 19 квітня 2019 року з офіційним нагородженням фіналістів у Посольстві Королівства Швеції в Україні.

Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз» потрібно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді або звичайною поштою не пізніше 22 лютого 2019 року.

Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проектів можна знайти на сайті http://waternet.ua/uk/contest/ в розділі «Положення про конкурс».

З усіма питаннями звертатися до координатора конкурсу ВЮВП Оксани Денис, тел.: (032) 260-21-89, (067) 673-46-44, e-mail: sjwp.ua@gmail.com, поштова адреса: УВТ «WaterNet», вул. Саксаганського, 123, оф. 4, м. Київ, 01032.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: