Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

У Полтаві триває «Декада добрих справ»

10 грудня відзначають Всесвітній день захисту тварин. З цієї нагоди у місті Полтава традиційно проводять благодійні акції по збору теплих речей, іграшок, медичних засобів, корму та продуктів харчування для безпритульних тварин, які знаходяться на пункті перетримки. Організаторами акції є Центр захисту тварин «Юний європеєць»та управління освіти міськвиконкому. Цьогоріч акція «Декада добра» проходить вчотирнадцяте.

Голова наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи директор БО «Юний європеєць» Майя Матвеєва зауважила, що зараз на пункті перетримки знаходиться близько 150 тварин різного віку, а також висловила слова вдячності усім, хто долучився до такої благородної справи – адміністраціям шкіл, учням, батькам, депутатам, комунальним підприємствам:

– Напередодні зими ми намагаємось проводити такі акції задля того, щоб наші четверолапі друзі змогли безпечно перезимувати. Хочу звернутися до всіх мешканців нашого міста – будуйте годівниці, підкормлюйте котів та собак, беріть їх до себе в домівки, піклуйтеся про них, адже ми відповідаємо за тих, кого приручили, – наголосила Майя Кадирівна. – Дякую всім за небайдужість!

Комунальне підприємство «Декоративні культури» Полтавської міської ради відгукнулось на пропозицію Майї Матвеєвої долучитися до акції. Сьогодні виконуючий обов'язки директора підприємства Сергій Луценко забезпечив пункт перетримки дровами. Вони необхідні для приготування їжі тваринам.
Як зазначають організатори, головна ціль акції – виховання доброго та небайдужого відношення до братів наших менших, та закликають долучитися до неї, адже «Декада добрих справ» триває.

Про загальну кількість допомоги прозвітують згодом.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: