Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Казка про весілля у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка

Дорогі друзі!
9 листопада о 16.00 у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка учасники гурту «Зілля» в творчому проекті «Вулиця» ознайомлять дітей з українськими іграми та забавами. Гурт «Зілля» виконує як добре відомі, так і унікальні твори, зібрані у фольклорних експедиціях.
Захід проведе Татарчук Мирослава Андріївна, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу народного мистецтва та фольклору Національного музею народної архітектури та побуту України та скрипаль Андрій Трушевський.
Під час інтерактивного спілкування з дітьми на тему «Українське весілля», ведучі розкажуть, як молоді люди знайомилися, як сваталися. Діти зможуть зануритися у захоплюючу гру, під час якої стануть учасниками весільного обряду та використають елементи народного вбрання. Гості побачать деякі зразки весільного хліба, дізнаються, які традиційні інструменти супроводжували весілля, які були прислів’я пов’язані з весіллям, що вдягали на голову засватаній дівчині і чим підперезували молоду.
Діти послухають весільних пісень, а потім усі разом заспівають «Горіла сосна, палала». Учасники дізнаються які ще були куплети у цієї пісні і з чого робилося весільне «Гільце»
Ведучі гратимуть на музичних інструментах (сопілці, бубоні), а діти зможуть підігрувати на шумових музичних інструментах. Насамкінець учасники затанцюють таночки «Гречаники» та «Тетяна» та пограють у гру «Яворові люди».
Дорогі друзі! РЕЄСТРАЦІЯ - ОБОВ"ЯЗКОВА!!! Ваша дитина вважатиметься зареєстрованою на захід за умови, що ви отримаєте у приват іменне запрошення!
Для реєстрації вкажіть ім"я, прізвище та вік Вашої дитини, Ваш контактний телефон та надішліть у приват Людмила Вітенко

9 ноября 2018 г. 16:00 до 17:00

https://www.facebook.com/events/1898161066966010/
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: