Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

4 жовтня о 17-тій годині у великій виставковій залі відбудеться Вечір мелодій танго, яким ми відкриваємо музейний проект (Музичні вечори у Художньому музеї)

Танго — це не тільки пристрасний танець, який створили наприкінці ХІХ ст. емігранти в Буенос-Айресі, але й музика повна чуттєвості, замішана на любові та ревнощах.

Завдяки імпровізації танго, що увібрало в себе африканські танцювальні мотиви, кубинську хабанеру та креольську мілонгу, завоювало популярність спочатку в Аргентині, Європі, а потім полонило весь світ. Пройшовши еволюцію від непристойного та забороненого до вишуканого й аристократичного, tango продовжує поповнювати лави своїх шанувальників.

Запрошуємо полтавців зануритися у світ нестримних пристрастей разом з нашими виконавцями лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів Олексієм Німчиним і Андрієм Борецьким, отримати насолоду від зустрічі з чудовою музикою і переконатись, що танго буває різним: яскравим і чуттєвим, ніжним і сентиментальним, легким і грайливим. Прекрасні, сповнені любові мелодії танго нікого не залишать байдужим!
Квитки у касі музею. Відкрито попередній продаж. Тел. для довідок: 0500388633, 0672917512

- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: