Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

3 жовтня Вистава "Незрівнянна" у театрі ім. Гоголя

До міжнародного дня музики!

Вперше на сцені Полтавського театру ім. М.В.Гоголя виступить славетний Національний театр ім. Івана Франка (Київ).

Францівці відкривають свій 99 сезон саме хітом - найгучнішою та найвідвідуємою виставою театру - "Незрівнянна". І це не диво, бо на сцені незрівнянні – народні артисти України – Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв, разом з ними на сцену вийдуть Ірина Дворянин, В’ячеслав Хостікоєв, Анастасія Чумаченко та весь оркестр театру Франка. Феєрична, легка та дуже смішна музична комедія не залишить байдужим ні одного глядача. Вишукані костюми, кумедні оперні партії, справжні мюзікли та складні номери з задіянням каскадерів – все це принесло виставі шалений успіх у Києві. Варто зазначити, що колектив театру на цих гастролях складається з 62 осіб!!!

П’єса сучасного англійського драматурга Пітера Квілтера "Незрівнянна" (2005) як і більшість творів автора присвячена мистецтву, спроможному творити дива, фантастично впливати на людей, зачаровувати, захоплювати, відкриваючи в кожному талант добра, світла, щиросердності, краси.

Не випадково ж за перші п’ять років п’єсу було переведено 15 мовами, її постановку здійснено у 22 країнах світу.

В центрі оповіді — реальна історія неординарної особистості кінця ХІХ — початку ХХ століття Флоренс Фостер Дженкінс (1868–1944 рр). "Американська піаністка та співачка (сопрано) — одна з найперших представниць "аутсайдерської музики", що стала відомою завдяки повній відсутності музичного слуху, почуття ритму та вокального таланту. Не дивлячись на це, вона вважала себе неперевершеною вокалісткою…" (матеріал із Вікіпедії).

Взявши за основу п’єсу Пітера Квілтера "Незрівнянна", Анатолій Хостікоєв як режисер і актор та Наталія Сумська як актриса вибудовують ідеальний світ, в якому не існує зла, заздрощів, горя, всіх тих бід, які супроводжують людину протягом життя. Тут царює музика, краса фантастичного світу театру і неймовірне, ідеальне

Квитки: http://afisha.poltava.info/teatr/7090-vistava-nezrivnyanna
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: