Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

2 вересня 2018 Полтавців запрошують на гонки “Ltava Attack Series”

4 етап “LTAVA ATTACK SERIES’18” стартує на початку осені! Усіх полтавців та гостей міста запрошують активно провести перші вересневі вихідні.

Полтавців запрошують на гонки LtavaAttackSeries
Полтавців запрошують на гонки “Ltava Attack Series”
Кожен етап, переконують організатори, пропонує глядачам щось нове та цікаве: автомобілі, учасники, рекорди тощо. Прихильники автоспорту знають, що ці перегони збирають більше 50 унікальних спортивних машин з усієї України. На змаганнях представлено 5 класів, які мають свої особливості та переможців: “Street”, “AWD”, “AWDlight”, “2WD”, “ProSport”, “SuperSport”.

Кожного етапу найкращі знавці змагань беруть участь у розіграші від ведучого та отримують корисні подарунки. Кожен глядач знайде для себе враження, позитивні емоції, нову інформацію, з користю проведений вихідний на СТК “Лтава”.

Приділіть 2 вересня 2018 року поїздці на картодром “Лтава” та переконайтеся у цьому самі. Цього разу заплановано реверс траси, тому змагання обіцяють бути складнішими, а заодно напруженішими й цікавішими.

Захід проходить під егідою Автомобільної Федерації України (ФАУ) та Полтавської областної Федерації Автоспорту, в рамках Всеукраїнської акції “Відповідальність починається з мене”, незмінний організатор – Андрій Приходько.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: