Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

14 серпня На межах романтизму. Орест Смовж і Діана Чубак у Полтаві

14 серпня 2018 г. в 16:00 - 18:00
Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка

Дует зіркових музикантів зі Львова: скрипаль Орест Смовж і піаністка Діана Чубак, презентують вишукану програму у Львові, Києві та Полтаві - “На межах романтизму”.

14 серпня, вівторок, 16:00
Полтавський літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка
вулиця Короленка, 1
Вхід вільний


Класичний дует скрипки й фортепіано звучатиме по-особливому цього вечора в Полтавсьому літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка. Адже у програмі поруч із христоматійною Сонатою №4 Людвига ван Бетовена, найліричнішою Сонатою №2 Йоганнеса Брамса прозвучать рідко виконувана соната Джордже Енеску та віртуозна “Циганка” Моріса Равеля. Музика, написана на межі епох та стилів, музика на грані ліризму і пристрасті у виконанні талановитих музикантів зі Львова. Концерт відбудеться у рамках “Релакс-вікенду” від Львівського органного залу та стане першим концертом гастрольного туру Україною - 11 серпня Львів, 12 серпня - Київ, 14 серпня - Полтава.

Орест Смовж – скрипка (Україна-США)
Діана Чубак – фортепіано (Україна)

Л. ван Бетовен. Соната для скрипки з фортепіано #4
Ж. Енеску. «Скрипаль» з циклу «Спогади з дитинства» для скрипки соло
Е. Ізаї. Соната для скрипки соло #1

*
Й. Брамс. Соната для скрипки з фортепіано #2
Ж. Енеску. Соната для скрипки з фортепіано #2
М. Равель. «Циганка» для скрипки з фортепіано

Львівський органний зал і музична аґенція Collegium Musicum Management щиро запрошують поринути у світ вишуканої класики разом із Орестом та Діаною.

Скрипаль Орест Смовж – випускник Національної музичної академії України ім. П. Чайковського та Yong Siew Toh Conservatory of Music в Сінгапурі, навчався у Thornton School of Music (США), а зараз проходить курс Graduate Performance Diploma в Peabody Institute у Балтиморі (США). Переможець міжнародного конкурсу ім. Т. Вронського (Варшава, 2015). Смовж концертує в Європі, Азії, Штатах, Австралії. Він багато уваги приділяє розвитку музичного життя в Україні, радо виконує рідкісні твори та знайомить публіку з новою музикою. Орест є співзасновником Dzenzelivka Classical Week, де був артистичним директором протягом восьми років. Також брав участь у заснуванні Collegium Musicum Lviv і є креативним директором Melaka Classics – проекту класичної музики у Малайзії.

Діана Чубак – молода піаністка, лауреатка міжнародних конкурсів. Закінчила Львівську музичну академію, вдосконалювала свою майстерність в Оксани Рапіти, а також таких відомих піаністів, як Кароль Радзівонович, Анджей Ясінський, Мартін Єпсен, Maтті Рекалліо, Лілі Дорфман, Кевін Кеннер, Філіп Джузіано, Тім Овенс.Як солістка, Діана виступала з Маріупольським муніципальним камерним оркестром “Ренесанс”, Національним президентським оркестром України, Академічним камерним оркестром “Віртуози Львова”, з камерним ансамблем Academia Dell'Arco (Польща).

https://www.facebook.com/events/257753504829568/
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: