Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Хор Верьовки


27 Березня 19:00

Листопад, концертный зал
улица Соборности (Октябрьская), 58

тел.: (0532) 50-25-05 касса; 56-12-84 директор

Билеты от 80 гривен

КУПИТЬ БИЛЕТЫ ON-LINE

https://poltava.internet-bilet.ua/events/item.html?event_id=20228&partner=afishapoltavainfo

Хор Верьовки – найбільший український професійний хоровий колектив, який з 11 вересня 1943 року тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво.

Широкий репертуарний діапазон нашого колективу включає в себе, як етнічно-фольклорні так і класичні обробки акапела і пісні сучасних композиторів; як вокально- хореографічні сцени та композиції, так і народні дійства, наприклад фольк-опера-балет Є.Станковича "Цвіт папороті".

В репертуарі колективу повноцінно відтворена вокально-музична та танцювально-народна культура всіх регіонів України. Кожний музичний твір виконується в оригінальному виконанні. Репертуар хору Верьовки налічує більше ніж 1000 творів.

Складається національний хор ім. Верьовки з 158 чоловік. Колектив має три групи: хорову групу, оркестрову групу, хореографічну групу. До складу колективу входять народні та заслужені артисти України, заслужені діячи мистецтв України.

Більше 70 років тому, першим керівником колективу став Григорій Гурійович Верьовка, ім’я якого носить колектив хору з 1965 року. В цьому ж році хору Верьовки було присвоєно звання заслуженого. В 1971 році колективу було присвоєно почесне звання академічний, а в 1997 році надано статус національного.

Традиційно хор Верьовки бере участь в усіх великих українських державних заходах, наприклад, саме наш хор удостоєний права відкривати сесії Верховної Ради України.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: