На вихідних у Полтаву з"їдуться квадроциклісти


11 листопада у Полтаві відбудеться масштабне дійство. Квадроциклісти з усієї України зберуться на Театральній площі, аби продемонструвати свої можливості.

Дійство розпочнеться о 9.00 парадом на Театральній площі, у якому візьмуть участь квадроцикли, баггі, джипи – автівки, які не страшаться жодних перешкод і жодних погодних умов. Бажаючі зможуть поспілкуватися з екіпажем цієї техніки. Також запланований тест-драйв авто відомих виробників.

Опісля параду на полтавців і гостей міста чекатимуть видовищні змагання, які проходитимуть два дні:

у суботу, 11 листопада, відбудуться змагання на проходження спец-ділянок – відрізків маршруту, прокладених по бездоріжжю з контрольованим часом проходження. Старт відбудеться у селі Гора о 10.40 ранку;

у неділю, 12 листопада, – змагання «трофі» або GPS-орієнтування на місцевості. Учасники стартуватимуть із села Гора о 9.00 ранку. Завершиться змагання о п’ятій годині вечора.

Масштабні дійства завершаться 12 листопада в селі Копили. На всіх, хто завітає туди, чекатиме бенкет. Захід відбудеться в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене!».
- +


Комментарии
Комментарий:


Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: