Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

У Полтаві пройде гастрофестиваль за мотивами твору Івана Котляревського

На 14 жовтня в Україні припадає відразу чотири великих свята – День українського козацтва, День святої Покрови Пречистої Богородиці, річниця створення Української повстанської армії та День захисника України. Саме цього дня в Полтаві пройде благодійний культурно-гастрономічний фестиваль «До Енея на гостину».

Захід покликаний відродити культурні та духовні цінності українського народу, які яскраво змальовані у творі видатного полтавця Івана Котляревського, повідомляють організатори.

Відвідувачі фестивалю матимуть нагоду відчути дух епохи початку 19-го століття, а також взяти участь у танцювальному майстер-класі з народних танців та доторкнутись до предметів старовини з приватних колекцій.

Зокрема на фестивалі всі охочі зможуть скуштувати страви, які їли наші предки та які на сьогодні вийшли з повсякденного вжитку.
Всі кошти, отримані від реалізації автентичних страв, підуть на реалізацію благодійного проекту - встановлення дитячого інклюзивного майданчика.

Проект «До Енея на гостину» реалізується ГО «Команда небайдужих», ГО «Полтавська Платформа», ГО «Спілка жінок Полтавщини» за сприяння ГО «Культурний діалог» при фінансовій підтримці програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та підтримки управління культури ОДА у Полтавській області.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: