Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

«Богатирські ігри» у Полтаві 30 вересня

30 вересня в обласному центрі відбудуться змагання силового екстриму «Богатирські ігри». Про організацію заходу говорили сьогодні у Полтавській облдержадміністрації.

Захід проходитиме на Театральній площі, в межах обласного етапу Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні «Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація». Організатори — місцевий фітнес-клуб. Автомобілі для виконання силових вправ нададуть спонсори. До того ж, в кінці змагань для учасників та гостей свята виступить полтавський гурт «Pochep Beat».

— Це буде масовий захід, тому нам необхідно підготуватися. Подібні спортивні змагання проводимо не вперше. І до цього ніяких нарікань не було. Але ми маємо чітко все узгодити. До того ж, ми повинні всіляко підтримувати організаторів та сприяти проведенню таких змагань на Полтавщині, — сказав заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Участь у змаганнях візьмуть спортсмени з усієї України. Зараз зареєструвалося вже 19 учасників.

— Одне з головних завдань — забезпечити безпеку на заході. Необхідно продумати найоптимальніше розташування огорожі, щоб на місці чергувала карета екстреної допомоги, — додав Роман Товстий.

Початок богатирських ігор запланований на 13:00. За кілька годин до цього у центрі Полтави відбудеться інший масовий захід — «Наукові пікніки». На вулиці Соборності розгорнуть наметове містечко. На 25 локаціях студенти вищих навчальних закладів Полтави та області влаштують презентації на наукову тематику. Головна мета заходу — зацікавити молодь та школярів у науці, показати, що це пізнавально та корисно. Обидві події будуть вдалим доповненням одна одної.

Також в межах заходу організують виїзну торгівлю на місці проведення змагань. Перевірку всіх місць продажу забезпечить Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Нагадаємо, у Полтавській області вже не вперше проводять масштабні першості з силового спорту. Наприклад, минулого року у травні на Театральній площі спортсмени з різних областей України встановили Національний рекорд — перенесли залізобетонну карту країни вагою понад 3 тонни на відстань 25 метрів.
- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: