Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Cтартує відбір учасників на фестиваль “Тарас Бульба – 2017”

14 – 16 липня 2017 року в м. Дубно Рівненської обл. на стадіоні “Спартак” відбудеться легендарний рок-фестиваль “Тарас Бульба”, який називають фестом-легендою, або ж «знаком якості», через який проходить безліч молодих виконавців. Ось уже 26 років концепція фестивалю не змінюється. Головною ідеєю фестивалю, як і раніше, залишається підтримка молодих гуртів. Головною умовою участі у конкурсній програмі є виконання україномовної рок-музики у всіх її напрямках та стилях.

УМОВИ ВІДБОРУ учасників у конкурсну частину фестивалю.

Всього на фестиваль буде відібрано загалом 14 гуртів: 3 гурти проходитимуть відбір шляхом голосування у соцмережі, 11 команд будуть відібрані компетентним журі.

▪ Спочатку, з 3 по 30 квітня, відбудеться голосування на сайті фестивалю. Гурт, який за результатом цього голосування набере найбільшу кількість голосів, буде запрошений на фестиваль. Голосувати можна буде лише за умови наявності у користувача облікового запису у ВК або ФБ за посиланням: http://tarasbulba-fest.kiev.ua/voting/

▪ 20 найкращих гуртів за результатами цього голосування (окрім його переможця) будуть змагатися далі. З 1 по 10 травня пройде голосування серед цих команд у нашій офіційній спільноті у ВК. Гурт, який набере найбільшу кількість голосів у цьому голосуванні, отримає право виступити у конкурсній програмі фестивалю.

▪ Ще один учасник буде відібраний за результатами голосування на нашому офіційному каналі YouTube (з 1 квітня по 10 травня). Гурт, кліп якого набере найбільшу кількість лайків, буде запрошений на фестиваль (дизлайки ігноруються). Наш канал розміщується за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC9So0lt74FEuLqG82N7v..

- +


Комментарии
Имя:
Комментарий:


Простенький антиспамовый вопрос: 3+4+5 =    
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: